Любима книжка на децата,забавни истории с поуки и страхотно илюстрирана
Продължавайте да ни радвате
Отзивчив и бързо реагиращ екип. Страхотна книга и много добре направени герои.
Много добро допълнение към печатната книга.
Здравейте!
Чудесна изработка и съдържание.
Усмихва малки и големи.
Благодаря на целия екип,който стои зад тези прекрасни книги.
Нямах визуализация и поръчах на сляпо. Но когато отворих пакета останах силно впечатлена. Книгата е страхотна, детето щастливо, а аз определено ще поръчам пак. Благодаря ви за професионализма!
Aз споделих във фейсбук, това беше подарък. Разплаках майката определено, те са голям тандем двамата и много я харесват книгата. Днес стана на 10 месеца и тя беше в центъра на партито. Всички смятат успешна визия сте постигнали на моите герои. А Вяра определено е голам герой, чудесна мама. БЛАГОДАРЯ!
Въпреки голямото забавяне на поръчката,чакането си заслужаваше. Фирмата много коректно постъпи и компенсира забавянето си. Препоръчвам.
Интересни са за децата и ги занимава.
Отлично направена с внимание към детайла.
Ще поръчам и други
Идеята е супер, но изпълнението не беше според моите очаквания. Поръчах книжки с 3 деца, 2 на 5 и едно бебе на 1 година.
Беше предвидено да потвърдя как изглеждат героите преди печат, но това не се случи заради голямата натовареност около коледните празници, въпреки че бях направила поръчка в началото на декември.
Получих книжките в последния момент преди Коледа и нямах много време да ги върна или променя.
Това което най-много не ми допадна е, че в книжката бебето изглеждаше по-голямо на размер от другите деца на 5 години.
Мисля също че приликата между снимките и героите можеше да е подобрена, евентуално ако бях видяла героите предварително.
Иначе книжките съдържат различни истории на всяка страница, историите са семпли, подходящи за деца на 5 години
Книжката е много добре илюстрована и приказните герои , особено на момиченцето,са близки до действителния образ.
А момчето е малко по-голямо , почти на 8г. и забеляза ,че изглежда като по-малък,но все пак се заинтригува.
Супер е! Бих я препоръчала на много хора!
Забавни истории и страхотни изображения на героите.
Прекрасна книжка. Пожелавам Ви успех и за напред!
Прекрасна книжка ! Дечицата ми с огромно внимание слушаха, когато я четохме. Развълнувани, че героите са те самите, следяха зорко случка след случка какво се случва. Препоръчвам всяко детенце да има такава книжка ,главен герой да е то самото!


















